Merhaba arkadaşlar. Bu yazımda size GTA(Grand Thef Auto) San Andreas Oyununun kurulumunu resimli ve gerçekten net ve açık bir biçimde anlatacağım.
GTA San Andreas
 Merhaba arkadaşlar.
Bu yazımda size GTA(Grand Thef Auto) San Andreas Oyununun kurulumunu resimli ve gerçekten net ve açık bir biçimde anlatacağım.

 Kurulum aslında gerçekten çok basit bir kurulumdur. Yalnız gerek daha önceden koyduğumuz oyunlar gerek programlar olsun hem yazılı hem videolu hem de resimli anlatmamıza rağmen kuramayan arkadaşlarımız oldu. Hemde yüzlerce de değil binlerce oldu. Çok mesajlar aldım. O yüzden bende bunu gerçekten açık bir şekilde anlatmak istedim.
 Bundan sonra lütfen eğer oyunda bir hata olduğu zaman bize şikayetlerinizi bildirin veya özel olarak mesaj atın. Başka türlü siz kuramayınca yorumlara saçma sapan, bazı gereksiz kişilerde hakaret edici yorumlar atarak diğer gelen ziyaretçilerimize kötü bir izlenim bıraktırıyor ve diğer ziyaretçilerimiz de olmaz diyip çıkıp gidiyor.

 Ayreten size bir konuya daha değinmek istiyorum arkadaşlar.
Herhangi bir olumsuz durumda bıkmadan usanmadan onlarca yüzlerce yorumlar mesajlar atıp bizi çok kolay şekilde suçlayabiliyorsunuz ama bir şeyi direk yaptığınız zaman veya işinizi biz hallettiğiniz zaman bir teşekkürü bile çok görüp hiç bir şey olmamış gibi çıkıp gidiyorsunuz. Arkadaşlar lütfen biraz emeye saygı duyalım. Bir teşekkürü çok görmeyelim..

Saygılarımla...
Batuhan POLAT.
 Şimdi gelelim kurulumuzu anlatmaya arkadaşlar.
Kurulumlar tamamen bize aittir. Dosyalar bir çok virüs taramasından geçmiş ve hiç bir kötü yazılım bulunmamaktadır. Dosyaları kendimiz hazırlayıp kendimiz, kendi hostumuza yükledik. Yani kısacası hiç bir zaman, hiç bir yerde, hiç bir bekleme yapmayarak, dilediğiniz gibi, dilediğiniz zaman sınırsız bir şekilde en üst düzeyde indirebilirsiniz.

 Yalnız oyunu indirdikten sonra gerek setup dosyasını gerekse oyun içi dosyaları lütfen virüs taramasından geçiriniz. Aksi taktirde her ihtimale karşın bilgisayarınıza gelebilecek zararlardan webtegez.blogspot.com sitesi yönlendirdiği site sorumlu tutulamaz.
Kurulum (Resimli Anlatım):

Resimleri tam boyut ve net görebilmek için resimlerin üzerine tıklayabilirsiniz.!


GTA San Andreas Kurulumu Resimli Anlatım
GTA San Andreas Kurulumu Resimli Anlatım
GTA San Andreas Kurulumu Resimli Anlatım
GTA San Andreas Kurulumu Resimli Anlatım GTA San Andreas Kurulumu Resimli Anlatım

Oyun İçin Bir Kaç Resimler

GTA San Andreas GTA San Andreas GTA San Andreas
GTA San Andreas GTA San Andreas
Batuhan Pol

Batuhan P.

12'li yaşlarda tanıştığım bu sektöre şuanla beraber olmak üzere 10 yıldır sürdürmekteyim. Küçük yaşlarda milyonların girdiği projeler yapsamda çocukluk aklım ve imkanlar dolayısıyla erken biten maceralar oldu. Şimdi ise yerlerinde başkaların yaptığı projeler var. Yoksa bende milyoner olurdum heralde :)

Post A Comment:

7 comments:

 1. Öncelikle teşekkürler. Ben download kısmını bulamadım ?? (Adım mert.)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben teşekkür ederim arkadaşım.
   öncelikle http://webtefilm.nokly.com/üyeol buradan üye olunuz.
   daha sonra http://webtefilm.nokly.com/giriş buradan giriş yapıp
   http://webtefilm.nokly.com/blog/26-gta-grand-theft-auto-san-andreas-full-download.html busayfadan indirebilirsiniz.

   Sil
  2. tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.

   Sil
 2. Kardeş çok özür dilerim ben deddiğini yaptım bitti ama sonrasınada bişey eksik diyor yüklemedi oyunu

  YanıtlaSil
 3. evet bendede öle oluyo

  YanıtlaSil
 4. abi nereden indiriyoz giriyorum admının verdıgı sayfaya olmuyor

  YanıtlaSil