Hızlı ve Kapsamlı Koruma.! WebteGez'den Bir Kıyak Daha.! F-Secure ® Client Security ™, kurumsal masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için son derece etkili, merkezden yönetilen bir güvenlik çözümüdür. Yeni bir tehdite karşı şirket ağınızdaki tüm bilgisayarları korumaktadır. Şirketler için önemli yazılımda rol oynayan f-secure evde kullandığınız bilgisayar için gerçekten profesyonel bir anti-viüs programı olacağı on
E-posta adresinizi yazın:

Hızlı ve Kapsamlı Koruma.!
WebteGez'den Bir Kıyak Daha.!

Dosya Boyutu: 63.78 MB

Oyun Dili: Türkçe +17 Dil

RAR Şifresi: webtegez.blogspot.com

Crack: Crack'siz

Sürüm: Tam Sürüm

Serial: Dosya İçinde Bulunmakta F-Secure ® Client Security ™, kurumsal masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için son derece etkili, merkezden yönetilen bir güvenlik çözümüdür. Yeni bir tehdite karşı şirket ağınızdaki tüm bilgisayarları korumaktadır. Şirketler için önemli yazılımda rol oynayan f-secure evde kullandığınız bilgisayar için gerçekten profesyonel bir anti-viüs programı olacağı onayını veriyorum. WebteGez ekibi olarak programın orjinal cd'sinden programı alıp rar dosyasına attık ve aynı rarın içine birde ücretli olup ama ücretsiz olarak dağıtılan lisans şifresi ve programın geniş ve ayrıntılı olarak kendimiz oluşturdumuz kurulum anlatım dosyayı bulunmaktadır(WordPad).

 Günümüzde virüsler internet üzerinden hızla yayılarak bilgisayar kullanıcılarına ciddi zararlar veriyorlar. Ev kullanıcıları da bu problemlerden etkileniyorlar. İnternete bağlı iseniz, bilgisayarınızı virüslerden ve sisteminizde sürekli olarak açık kapı arayan hackerlardan korumanız gerekmektedir. F-Secure Internet Security 2006, birçok ödül kazanmış antivirüs yazılımının yanı sıra, kullanımı kolay kişisel güvenlik duvarı (firewall) modülü içermektedir. Ayrıca program içerisinde spam mesajların filtrelenmesi ve istenmeyen içeriğe sahip web sayfalarına çocukların erişmesini engelleyen ebeveyn kontrol özelliği de bulunmaktadır.

 Bu program ile bilgisayarınız gerçekten profesyonel bir koruma altında olacaktır. Hiç bir korkunuz olmasın. İstediğiniz kadar bu programı araştırın. En iyi anti-virüsler'den bir tanesidir. Tam sistem koruması sağlayan, tüm güvenlik modüllerini tek bir çatı altında birleştiren, güçlü ve güvenilir bir anti-virüs yazılımıdır. Duyduğunu gibi içinde tüm güvenlik modülleri bir arada toplanmıştır.

E-posta adresinizi yazın:

Programın Özellikleri:


* Sık güncelleme özelliği sayesinde en güncel virüsleri tanır ve karşı koyar.
* Aynı anda farklı tarama motorlarıyla virüs taraması yapma yeteneğine sahiptir.
* E-mail ve eklentilerini virüs bulaşma korkusu olmadan açabilme imkanı sunar.
* Spyware’leri de anında tespit edip bilgisayarınızdan tamamen uzaklaştırır.
* Oldukça hızlı bir koruma sağlayarak anında müdahale kabiliyetinizi de arttıır.
* İnternete girdiğiniz andan itibaren tüm veri trafiğini kontrolü altına alır ve bu veri trafiği içerisinden gelebilecek her türlü spam, virüs ve solucanlara karşı anında bloke edebilir.
* Bilgisayar korsanları tarafından yapılacak çevrimiçi saldırıları önler, ayrıca e-postalarınızı dahi denetleyerek gelebilecek ve karşı karşıya kalacağınız herhangi bir tehlikeden sizi korur..
* Otomatik güncelleme özelliği sayesinde ise devamlı güncel kalır ve her an yeni çıkan virüslere karşı hazırdadır.
* Türkçe dahil 18 ayrı dil desteğinin de bulunması programın kullanımını kolaylaştıran etkenlerin başında gelmektedir.
* Kolay kullanımlı, hızlı ve pratik işlem yapabilme kabiliyetine sahip bu yazılım ile bilgisayarınız artık tamami ile güvende !

Programın Genel Özellikleri:
* Bilgisayarınızı virüs, solucan ve rootkitlere karşı korur
* Casus yazılımlara karşı gerçek zamanlı koruma içerir
* Bilgisayarınızı hacker saldırılarından korur
* Spam e-posta mesajlarını engeller
* Çocuklarınızı istenmeyen internet içeriğine karşı korur
* Çocukların internette gezeceği saatleri belirlemenize yarayan zaman kilidi içerir
* Uygulama Kontrolü
* Kolay kurulum ve kullanım
* Yeni virüs salgınlarına karşı en hızlı koruma
* Güvenlik haberleri

E-posta adresinizi yazın:

Programın Desteklediği Diller:


* Türkçe,
* Portekizce (Brezilya),
* Çekçe,
* Danca,
* Hollandaca,
* İngilizce,
* Fince,
* Fransızca,
* Almanca,
* Yunanca,
* Macarca,
* İtalyanca,
* Norveççe,
* Lehçe,
* Portekizce,
* Slovence,
* İspanyolca,
* İsveççe

E-posta adresinizi yazın:

Desteklediği İşletim Sistemleri:

* Windows 2000
* Windows XP (Home Edition, Professional, Media Center Edition)
* Windows Vista
* Windows 7

Yanız Dikkat: Linkeri görebilmeniz için üye olmalısınız. Üye değil veya giriş yapmadan linke tıklarsanız sizi giriş yapma sayfasına yönlendirecektir. Oradan üye olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra linklerin hepsini görebilirsiniz.
E-posta adresinizi yazın:

Batuhan Pol

Batuhan P.

12'li yaşlarda tanıştığım bu sektöre şuanla beraber olmak üzere 10 yıldır sürdürmekteyim. Küçük yaşlarda milyonların girdiği projeler yapsamda çocukluk aklım ve imkanlar dolayısıyla erken biten maceralar oldu. Şimdi ise yerlerinde başkaların yaptığı projeler var. Yoksa bende milyoner olurdum heralde :)

Post A Comment:

2 comments: